אודותינו

הינשופון

ברוכים הבאים לינשופון

אנחנו "הינשופון" – בית ספר ללימודי משפטים וניסוח משפטי, מציעים שיעורים פרטיים וקבוצתיים לסטודנטים למשפטים, לניגשים לבחינות הלשכה ולכל מי שסתם רוצה ללמוד כתיבה וניסוח ולשפר את יכולות הניסוח שלו בעברית.

יש לנו ניסיון של מעל ל-5 שנים בהעברת שיעורים פרטיים וקבוצתיים במשפטים ובניסוח משפטי, והסטודנטים אומרים שלא רק שכיף ללמוד איתנו, אלא גם שהחומר הלימודי מועבר בצורה קלה, ברורה ונגישה המאפשרת לזכור את החומר לטווח הארוך וליישם אותו ואת השיטות שנלמדות במהלך השיעורים בצורה נכונה ומיטבית לאורך כל התואר!

עו"ד ליטל בר, מייסדת "הינשופון", הינה עורכת דין וחברה בלשכת עורכי הדין מאז דצמבר 2018, בעלת תואר ראשון (LL.B) במשפטים מאוניברסיטת חיפה ותואר שני (LL.M) במשפטים (עם התמחות במשפט אזרחי-מסחרי) מאוניברסיטת תל אביב.

krakenimages-376KN_ISplE-unsplash
businesswoman-working-on-laptop-sitting-at-workplace-in-office.jpg
siora-photography-ZslFOaqzERU-unsplash
cristofer-jeschke-NSKP7Gwa_I0-unsplash

המטרות שלנו

המטרה העיקרית שלנו היא להנגיש את תחום למידת המשפטים לכלל הציבור הרחב ולהעביר את שיטת הלמידה בצורה המקצועית, הפשוטה והמהנה ביותר.

היתרונות שלנו

לכל מרכז לימודי היתרונות שלו, רק שבתקופת הקורונה מאוד קשה למצוא יתרונות אלו בלמידה עצמאית ומהבית.

מורים מעולים

המורים שלנו נבחרו בקפידה, וכולם בעלי ניסיון עשיר בלימוד סטודנטים למשפטים, כמו גם בעלי יכולת מרשימה להעביר לכם את החומר בצורה הפשוטה, הנגישה והמהנה ביותר.

התמחויות נרחבות

אנו מתמחים בכל קורסי החובה בתואר הראשון למשפטים – דיני חוזים, דיני עונשין, דיני תאגידים, דיני קניין ומקרקעין, דיני ראיות, סדר דין אזרחי, סדר דין פלילי, דיני נזיקין ועוד.

שירות תמיכה לתלמידים

יש לכם תמיד לאן לפנות – אנחנו לא עוזבים אתכם גם אחרי השיעור, ונשמח לעזור לכם בכל שאלה, בעיה או תהיה. 

תוכנית לימוד מסודרת

אצלנו תוכלו לקבל תכנית לימוד מסודרת לקראת מבחנים, תוך כדי הסמסטר או לקראת כתיבת סמינריונים.

מייסדת הינשופון

עם המון אהבה לתחום ולמקצוע

WhatsApp Image 2020-12-17 at 09.52.15
ליטל בר

מייסדת

ליטל בר

מייסדת